Keecie - Time flies roze toilettas
Keecie toiletzak Time flies roze toilettas
Keecie toiletzak Time flies roze toilettas
Keecie toiletzak Time flies roze toilettas
 

Time flies roze toilettas

KEECIE

69 €   Incl. 21% btw

Time flies when you are having fun. En op vakantie is dat zeker waar. Of je nu een week weggaat in eigen land of een lang weekend op citytrip naar het buitenland, de Time Flies toilettas is je ultieme reisgenoot. We hebben de toilettas niet te groot gemaakt, zodat deze gemakkelijk past in je reistas of in je handbagage koffer.

Binnenin zit een groot vak waar je bijvoorbeeld je sieraden, vijl en pincet veilig in op kunt bergen. Daarnaast is de Time Flies zo gemaakt dat hij stevig op de wastafel staat. Ook in deze poeder roze leren toilettas ontbreekt de karakteristieke zeefdrukprint niet. Dit keer, hoe toepasselijk, van een badkamer. Aangezien de natuur een grote bron is van inspiratie mochten de planten ook in deze print niet ontbreken.

Clutch
De vintage uitstraling van alle Keecie-ontwerpen, maakt dat deze toilettas ook prima te gebruiken is als clutch als je ’s avonds uit eten gaat. Plek zat voor je portemonnee, telefoon en sleutels. Handig toch? Bespaart ook weer ruimte in je koffer, omdat je niet apart een handtas mee hoeft te nemen.

Details:
- een print van een gezellige ‘groene’ badkamer aan de binnenkant
- blijft stevig staan
- sluit met een drukknoop
- een groot vak aan de binnenzijde
Kleur: roze
tailleert normaal
24 x 12 x 7 cm
Keecie ontstond in 2007 als samenwerkingsproject tussen ontwerpers Klaartje de Hartog en Caroline Borger. De collectie breidde zich snel uit, waardoor Klaartje de Hartog besloot om Keecie uit te laten groeien tot een internationaal bekend Dutch Design merk. Met haar achtergrond in product ontwerp en haar passie voor vintage design is Klaartje nog steeds de drijvende kracht achter Keecie. In haar ontwerpen combineert ze het praktische met het esthetische. Bovendien heeft ze een weergaloos gevoel voor kleur en details. Haar ontwerpen zien er dan ook niet alleen mooi uit, ze zijn zeer functioneel en gaan jaren lang mee. De Keecie collectie is geen standaard collectie: elk ontwerp verrast je door z’n unieke vorm en originele zeefdruk en is verkrijgbaar in een groot aantal kleuren. En elk Keecie product wordt zorgvuldig met de hand gemaakt uit Italiaans leer van hoge kwaliteit, dat alleen maar mooier wordt met de jaren. We hopen dat je er nog lang plezier van je Keecie zult hebben.  ›››
Verzenden


Verzenden naarPrijsGratis vanaf

Indien brievenbuspost mogelijk, sowieso enkel binnen België, wordt het tarief in je winkelmandje aangepast naar 2,95 euro.


Retourneren

U kan uw ruil- of retouraanvraag online aan ons doorgeven... [Lees meer]

Winkel: Eugeen Bosteelsstraat 10, Aalst - order@annapops.be - +32(0)53 41 57 39 - open van woensdag tot zaterdag, van 10u tot 18u